Įmonių steigimas | UAB Covinus

Įmonių steigimas

Steigiame įvairių teisinių formų juridinius asmenis Lietuvoje. Parengiame visus su įmonės steigimu susijusius dokumentus: įmonės steigimo sutartis/aktas, sprendimai, įstatai/nuostatai, užpildome Juridinių asmenų registro (JAR) formas, rezervuojame įmonės pavadinimą, jeigu įmonė steigiama ne elektroniniu būdu, tai teikiame dokumentus notaro tvirtinimui ir patvirtintus notaro dokumentus perduodame Registrų centrui.

Pasirašius buhalterinių paslaugų sutartį įmonės steigimo paslauga – NEMOKAMA! + papildomai gaunate Pradedančiojo verslininko paketą: registravimas mokesčių inspekcijoje, registravimas PVM  mokėtojais, direktoriaus įdarbinimo įforminimas, nemokamas buhalterijos sutvarkymas už pirmus du mėnesius.

Nutarus steigti įmonę , pirmiausia reikia nuspręsti, kokios rūšies įmonė yra tinkamiausia Jūsų tikslams įgyvendinti. Įvertinus norimą prisiimti riziką, galima rinktis ribotos ar neribotos atsakomybės įmonę:

UAB (Uždaroji akcinė bendrovė) – ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, o tai reiškia, kad nepavykus verslui ir uab iškėlus bankroto bylą skolos nebus išieškomos iš Jūsų asmeninio turto. UAB steigimas trunka 2-4 dienas. Minimalus įstatinis kapitalas – 2 500 Eur.

MB (Mažoji bendrija) – kaip ir uab tai yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, o tai reiškia, kad nepavykus verslui ir MB iškėlus bankroto bylą skolos nebus išieškomos iš Jūsų asmeninio turto. MB yra tinkama forma mažam verslui, nes MB įnašų dydį nustato patys MB steigėjai. MB kapitalas gali būti, kad ir 1,00 Eur, skirtingai nuo UAB, kurioje turi būti 2 500 Eur. MB steigimas trunka 2-4 dienas.

IĮ (Individuali įmonė) – neribotos atsakomybės juridinis asmuo, o tai reiškia, kad nepavykus verslui ir IĮ iškėlus bankroto bylą skolos bus išieškomos iš IĮ, o jei įmonėje turto nepakaks, tai bus išieškoma ir iš Jūsų asmeninio turto.  IĮ yra tinkama forma mažam ir nerizikingam verslui. IĮ nėra reikalavimo minimaliam įnašui. IĮ steigimas trunka 2-4 dienas.

VŠĮ (Viešoji įstaiga) – ne pelno siekianti organizacija. Minimalus steigėjų skaičius 1, minimalus įnašas 1,00 Eur. Įsteigiame per 3-5 dienas.

Įmonės vadovo įdarbinimas - įmonės, kurios naudojasi mūsų buhalterinėmis paslaugomis nemokamai.

Dėmesio! Po įmonės įsteigimo ne vėliau kaip per 5 dienas privaloma užsiregistruoti mokesčių mokėtojais. Įmonės, kurios naudojasi mūsų buhalterinėmis paslaugomis ši paslauga teikiama nemokamai

Apie įmonę

UAB "Covinus" - šiuolaikiška buhalterinės apskaitos ir finansinių paslaugų įmonė. Mūsų pagrindinis tikslas - teikti individualius kliento poreikius atitinkančias aukštos kokybės paslaugas,  pasiūlyti originalius sprendimus, siekiant skatinti kliento bendrovės stabilų darbą ir augimą.

BUHALTERINĖ APSKAITA

FINANSINĖ ANALIZĖ

MOKESČIŲ KONSULTACIJOS